about me

Stworzę dla Ciebie unikatowe logo, ilustrację lub całą identyfikację wizualną, jakiej potrzebujesz dla swojej wyjątkowej marki!

Wspólnie stworzymy wizerunek
odzwierciedlający jej charakter i wartości!

Znasz to uczucie? Patrzysz na swoje życie z dystansu, łączysz kropki i nagle widzisz większy obraz? Wierzę, że jesteśmy dokładnie tu, gdzie być powinniśmy. To nasza droga i nasza nauka.

Hello!

I’m Izabela Brzezicka

Mój archetyp to mieszanka IDEALISTKI i KREATORKI. Lubię tworzyć, wymyślać, kreować. Jako urodzona idealistka wierzę w moją intuicję i wiem, że wspólnie stworzymy najlepszy obraz Twojej marki. Autentyczny i spójny. Oparty o Twoje wartości i osobowość. Zdarzało mi się, że klientki nazywały mnie „czarodziejką” i z uśmiechem dziękowały za esencję jaką udało nam się uzyskać. To dla mnie zawsze największa satysfakcja i radość. Takie słowa dodają mi skrzydeł i napędzają do dalszej pracy.

Z wykształcenia jestem architektem. Choć ta praca nie jest dla mnie, to bardzo dużo mnie nauczyła. Poznałam proces twórczy. Proporcje i perspektywę. Wartość idei. Rozwinęła się moja wyobraźnia. Gust. Wyczucie w projektowaniu. Upór w dopracowywaniu projektów do perfekcji. Wszystkie te umiejętności wykorzystuję dziś z wielką radością.

Od natury dostałam umiejętność odtwarzania rzeczywistości na papierze. Z precyzją rysuję to, co widzę. Ludzi, zwierzęta, budynki, przedmioty. Od dziecka rysowałam portrety, które sprzedawałam później na rodzinnej aukcji. Dawało mi to dużo satysfakcji. Moja dziecięca pasja do rysowania portretów odrodziła się wraz z pojawieniem się mojej córki Gai. Stwierdziłam wówczas, że czas na zmianę w moim życiu zawodowym.

Zaczęłam od nowa. Odstawiłam programy architektoniczne i wzięłam ołówek. Po kilku miesiącach miałam już stałych klientów na portrety i wciąż pojawiali się nowi. Wkrótce jednak zwykłe odzwierciedlanie rzeczywistości było dla mnie niewystarczające. Zaczęłam szukać zajęcia, które będzie wymagało ode mnie kreatywności i myślenia. 

PRZYKŁADOWE LOGO

 zaprojektowane dla moich klientów

PERFECT AUDIO

DOROTA LEWANDOWSKA

ALEKSANDRA SKWARA

JOANNA GDANIEC

OLGA KOKOT

JUSTYNA SKOTNICKA

SŁUCHAJ KLIENTA

ZDOLNA PRAWA RĘKA

CELESTYNA D. OSIAK

MIANNAH

JESTEM BOGATA

12 archetypów marki

W niedługim czasie zadzwoniła do mnie Kamila Chyła z prośbą o ilustracje 12 archetypów marki. To był punkt zwrotny na mojej drodze zawodowej i początek pracy z archetypami. Moje ilustracje zauważyła Agata Dutkowska z Latającej Szkoły i napisała z prośbą o zrobienie trzech wizerunków na ZLOT 2017. Od tego momentu zaczęły pojawiać się kolejne klientki. Skupiłam się na osobach prowadzących swoje biznesy. To byli moi wymarzeni klienci. Klienci z powołaniem, chcący wnieść coś dobrego do życia innych. Klienci, którym bliska była natura i rozwój osobisty.

Dzięki nim odnalazłam swoją własną misję.

POTRZEBUJESZ KOMPLEKSOWEJ USŁUGI (LOGO, STRONA I ZDJĘCIA)

Dziś poza indywidualnymi zlecaniami na stałe współpracuję z teamem “Kamila Chyła Kod Marki”. Wspólnie – w naszym dziewczyńskim zespole – opracowujemy piękne i bardzo kobiece strony, które są spójne, autentyczne i szyte na miarę, dla każdej z naszych klientek. To kompleksowa usługa; zaczynając od stworzenia brandingu i wizerunku po zbudowanie i uruchomienie wyjątkowej, ale zarazem funkcjonalnej strony www. 

K

Kamila Chyła | Kod Marki – to autorska formuła, która pozwala dotrzeć do esencji Twoje marki i budować ją autentycznie, zgodnie z osobowością wykorzystując do tego narzędzie, jakim są archetypy marki.

K

Agnieszka Majewska | Fotograf – zaplanuje z Tobą szczegóły wizerunkowe, a potem przyjedzie do Ciebie na sesję, obsypie “kiszonym” brokatem i wyczaruje piękne zdjęcia idealnie dopasowane do Twoje marki, potrzeb i dopasowane do użycia na stronie internetowej.

K

Evelina Leśniewska | Web Design, Strategie Biznesowe, Strony Sprzedażowe – łączy wszystkie elementy w całość i pokazuje je na Twojej stronie. Pomaga układać i porządkować strategie biznesowe oraz komunikacyjne, dzięki którym będziesz prowadziła prosperujący biznes.

K

Iza Brzezicka | Grafik & Ilustrator – stworzy dla Ciebie unikatowe logo, dobierze kolory, fonty oraz przygotuje całą identyfikację wizualną i grafiki promocyjne.

Twój projekt

Projektuję identyfikację wizualną i tworzę ilustracje dla małych WARTOŚCIOWYCH biznesów z DUSZĄ. Pomagam im pokazać się światu z najlepszej strony. Wspólnie tworzymy wizerunek odzwierciedlający ich charakter i wartości.

Zamów

Ilustracje

ZAMÓW

Identyfikację graficzną