identyfikacja graficzna

Dobre logo oraz branding firmy godnie reprezentują Twoją markę i wspierają wartości, za którymi stoisz. Profesjonalny i estetyczny design sprawia, że Twoja firma jest lepiej zapamiętywana, a Ty zarabiasz więcej. 

Ja specjalizuję się w tworzeniu kobiecych logo, do których dobieram elementy wspierające wizerunek marki (np. kolory czy fonty). Jeśli chcesz wykonać kolejny krok w swoim biznesie i pragniesz stworzyć spójny oraz autentyczny wizerunek Twojej firmy zobacz, jak mogę Ci w tym pomóc. 

Z CZEGO MOŻE SIĘ SKŁADAC TWOJA IDENTYFIKACJA GRAFICZNA

Możesz wybrać jedną z 2 opcji współpracy ze mną:

PAKIET BASIC 

K

Pakiet logo – w skład którego wchodzi  Twoje nowe logo w kolorze przewodnim, logo w kolorach alternatywnych, logo pozytyw/negatyw (białe i czarne), logo alternatywne.

K

Ikona – prosty znak graficzny, który współgra z Twoim logiem. Jest jego uproszczoną formą, przydatną np. do umieszczenia np. na materiałach do druku, czy zdjęciach jako znak wodny ale też do wykorzystania np. w social media i na stronie.

K

Kolory – dobieramy tak, by jak najlepiej odzwierciedlały charakter Twojej marki, były z nią spójne i nadawały charakrer wizerunkowy. Spis użytych kolorów otrzymasz jako zapis: CMYK, RGB, HEX)

K

Fonty, czyli czcionki. Dobieramy tak, by dopełniały całość wizerunku marki. Otrzymasz spis użytych czcionek wraz z prezentacją każdej litery. 

K

Brandboard – tablica, która prezentuje Twoją identyfikację wizualną

K

8-10 zdjęć stockowych do wykorzystania na stronie, social media, czy materiałach reklamowych

♕ PAKIET PREMIUM 

K

Wszystko to co w PAKIECIE BASIC

K

Brandbook – manual wizerunku Twojej marki

K

Znak graficzny – zgodny z Twoją identyfikacją. Jest to dodatkowy element graficzny nawiązujący do Twojej marki, stosowany jako wyróżnik. Może być np. w postaci złotego kwiatu, prostej ilustracji wektorowej, kleksu lub cokolwiek innego nawiązującego do Twoje marki. Ten element pięknie wzbogaca projekt graficzny strony i jest indywidualnym wyróżnikiem. 

K

Dwa z poniższych projektów do wyboru:

  • Szablony do trzech wybranych Social Media – przykładowo Facebook, LinkedIn, Instagram
  • Szablon Maila w Mailerlite
  • PDF z Twoją ofertą – z możliwością edycji
  • PDF z Twoim portfolio – z możliwością edycji 
  • PDF Szablon – np. do kursu, freebie, itp.
  • Wizytówka + ulotka + papier firmowy

współpraca

JAK PRACUJEMY

Projekt graficzny rozpoczyna się od konsultacji, podczas której określamy wstępne ustalenia odnośnie kierunków projektowania. Następnie współtworzymy tablicę inspiracji na Pinterest. Na tej podstawie dobieram kolory, fonty i tworzę wstępny moodboard, który nada kierunek naszemu projektowi.

ETAP I

To 3-5 koncepcji projektu, które otrzymujesz mailowo. Zawierają one projekt logo głównego, alternatywnego i ikony. Do każdego projektu dołączone jest też zdjęcie z tablicy inspiracji, na którym pokazuję jak wygląda logo na tle. Po otrzymaniu koncepcji możesz poprosić o wprowadzenie poprawki do maksymalnie dwóch wybranych przez siebie projektów.

ETAP II

Polega na dopracowaniu wybranych opcji, tak żeby jak najlepiej odzwierciedlały charakter Twojej marki. Po wprowadzeniu zmian otrzymujesz 1-2 propozycji, z których wybierasz tą właściwą.

ETAP III

To końcowa koncepcja logo + dodatkowe projekty w zależności od wybranego pakietu.

GOTOWA NA NOWĄ  identyfikację TWOJEJ MARKI?

Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz omówić szczegóły zapraszam Cię do kontaktu.