DZIKA KOBIETA – BLISKIE SPOTKANIA

www.anna-rogowska.pl

Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania” to cykl 11 ilustracji, które powstały na podstawie baśni zawartych w książce “Biegnąca z wilkami” autorstwa C.P. Estés.

Ilustracje miały opowiadać o najważniejszych aspektach poruszanych w książce i tym samym stanowić uzupełnienie do 9-miesięcznego cyklu warsztatów dla terapeutek organizowanych i prowadzonych autorską metodą Anny Rogowskiej.

 

“Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania” to trening metaumiejętności dla kobiet, które pragną czerpać z mądrości swojego ciała, z mądrości swojego umysłu i mądrości swojego serca.

PROCES PRACY

Przed rozpoczęciem pracy nad ilustracjami zagłębiłam się w każdą z wybranych baśni. Analizowałam i szukałam najważniejszego przesłania, jakie ze sobą niesie.

Następnym krokiem była wspólna burza mózgów, podczas której, wraz z Anią, szukałyśmy stylu, w jakim utrzymywać będziemy wszystkie rysunki. Konsultowałyśmy każdą ilustrację po kolei, poczynając od szkicu, a kończąc na zdjęciach uzupełniających kolaż. To było trudne, ale niezwykle satysfakcjonujące zadanie.

Dziękuję Ani za to, że przyszła do mnie z takim pięknym pomysłem

rekomendacja

OPINIA KLIENTKI

“Współpraca z Izą to twórcza przygoda. Iza z wielką uważnością i wrażliwością angażuje się w pracę, czuć, że kocha, to co robi. Jest solidna i delikatna. Uważnie słucha i wczuwa się w tworzenie projektu, by wydobyć esencję, uchwycić wyraz twarzy, spojrzenie, które dokładnie oddaje emocje, nastrój, klimat. Dostałam obrazy, które opowiadają historie – głębokie i poruszające. Oglądając efekt wzruszyłam się do łez. Taką współpracę mogłam sobie tylko wymarzyć”.

Anna Rogowska | www.anna-rogowska.pl

UŻYCIE ILUSTRACJI

W tym projekcie ilustracje zostały wykorzystane przede wszystkim na stronie warsztatów oraz do materiałów promocyjnych np. w social mediach, ale równie pięknie będą sprawdzały się w postaci drukowanych grafik np. umieszczonych w ramkach.

EFEKT KOŃCOWY

Efekt naszych działań to 11 pięknych i kobiecych ilustracji inspirowanych baśniami zmieniającymi życie. Grafiki umieszczone zostały na stronie autorskich warsztatów Anny Rogowskiej. Stronę zobaczysz pod tym linkiem tym linkiem.

GOTOWA STWORZYĆ PROJET  ilustracji?

Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz omówić szczegóły zapraszam Cię do kontaktu.